[ATR] Aktualności Deutz-Fahr

Agromarket Jaryszki/Deutz-Fahr - Dzień dilera

Data publikacji:
deutz-fahr plac
ciągnik deutz-fahr
plac, zjeżdżalnia
ładowarki teleskopowe
kombajn deutz-fahr

Już po raz trzeci dilerzy marki Deutz-Fahr wraz z importerem Same Deutz-Fahr Polska zorganizowali w swoich siedzibach Dni Otwarte.

W tym roku dystrybutorzy sprzętu tej marki otworzyli swoje podwoje 2 czerwca w 29 lokalizacjach na terenie całego kraju. W tym wydarzeniu nie zabrakło również redakcji atr express - mieliśmy okazję świętować ten dzień razem z firmą Agromarket Jaryszki.
Jak co roku podczas tego typu nieformalnych spotkań przybyli rolnicy mogli zapoznać się z nowościami w ofercie dilerów oraz skorzystać ze specjalnych promocji dostępnych tylko i wyłącznie w tym dniu. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci, ponieważ forma pikniku ściągnęła całe rodziny. Na kilkaset przybyłych osób czekał również poczęstunek, a najmłodszym oddano do dyspozycji m.in. symulator z grą Farming Simulator. Rolnicy, którzy przybyli do Jaryszek, mieli okazję zapoznać się z pełną ofertą firmy Agromarket, od kombajnów i ciągników rolniczych, poprzez ładowarki teleskopowe, a na maszynach towarzyszących kończąc. Poniżej przedstawiamy fotorelację z tego wydarzenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.