[ATR] Aktualności

Agri Parts Global - Specjalność - wały WOM

Data publikacji:

Działająca przede wszystkim w branży motoryzacyjnej firma Euro Driveshafts sukcesywnie rozwija swoją ofertę dla rolnictwa. Bogaty wybór części zamiennych dostępny jest pod marką Agri Parts Global.

Oferta Agri Parts Global obejmuje wały przegubowo-teleskopowe wraz z poszczególnymi elementami roboczymi. – W ostatnim czasie dodaliśmy do niej także: bijaki, talerze do bron talerzowych, półosie i wały do ciągników John Deere, wały napędowe do ładowarek Manitou, przeguby homokinetyczne do marek Fendt i John Deere, tuleje frezowane a także przekładnie kątowe. Budujemy też wały nietypowe i na indywidualne zamówienie. Doskonałą okazją do zapoznania się z naszym asortymentem będą targi Agro Show w Bednarach – mówi Radosław Tołczyk, brand manager Agri Parts Global. – Niemiecka precyzja wykonania dzięki rozbudowanemu systemowi kontroli produkcji gwarantuje najwyższą jakość elementów konstrukcyjnych wałów – uzupełnia.
– Plany firmy są bardzo ambitne, dlatego strategicznym ruchem był zakup i przeniesienie do nowej siedziby w centrum Polski, zlokalizowanej w podwarszawskich Łomiankach – mówi Radosław Tołczyk. – Mamy obecnie do dyspozycji ponad 5 tys. m² powierzchni magazynowej, co gwarantuje natychmiastową dostępność i wysyłkę. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że zamówione części docierają do klientów w ciągu 24 h – przekonuje przedstawiciel Agri Parts Global. – Poza tym powiększamy naszą sieć dystrybutorów, która działa w całej Polsce, Słowenii i na Ukrainie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.