Na początek, proszę przybliżyć ideę Centrum Precyzyjnego Rolnictwa, dzięki któremu możemy spotkać się na terenie szkoły w Kaczkach Średnich.
Uruchomiliśmy pionierską współpracę z ZSR-CKP w Kaczkach Średnich koło Turku w Wielkopolsce, gdzie marka Kubota została wybrana jako preferowany dostawca rozwiązań z zakresu rolnictwa precyzyjnego, a także maszyn i ciągników rolniczych. Jest to dla nas milowy krok, gdyż to pionierskie rozwiązanie na skalę europejską. Jestem przekonany, że Centrum Precyzyjnego Rolnictwa przyczyni się do dobrego kształcenia pracowników biznesu Agro, których coraz bardziej potrzebujemy. Poza tym sądzę, że będzie to z korzyścią dla lokalnej przedsiębiorczości rolniczej - dla młodych rolników, którzy będą mogli kształcić się w Kaczkach Średnich na bardzo wysokim poziomie, przy najnowocześniejszych rozwiązaniach, które proponuje koncern Kubota.
Nie ukrywam przy tym, że trzeba podkreślić dużą rolę, jaką w tym dziele odegrał nasz lokalny diler - firma Polsad z Kutna, która bardzo aktywnie współpracuje ze. . .
Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj wydanie specjalne atr express 22/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę