Technika Uprawa i siew

Sprawdzona jakość części Kramp

Data publikacji:

W portfolio części zamiennych oferowanych przez firmę Kramp znajduje się również szeroki asortyment pozycji w zakresie uproszczonej uprawy, zwanej również uprawą bezorkową. Ta technologia staje się coraz bardziej popularna wśród rolników, poszukujących sposobów na zwiększenie wydajności, ograniczenie kosztów oraz ochronę środowiska.

    Sprawdzona jakość części Kramp

Uproszczona uprawa polega na minimalizacji zabiegów agrotechnicznych, szczególnie orki, co ma na celu poprawę struktury gleby, zwiększenie jej zdolności do retencji wody i dostępności składników odżywczych oraz ograniczenie erozji. W systemie tym kluczowe znaczenie mają specjalistyczne maszyny oraz narzędzia rolnicze, które pozwalają na efektywne zarządzanie zasobami i optymalizację procesów uprawowych. Oznacza to m.in. mniejszą liczbę przejazdów roboczych i niższe zużycie paliwa, a także zmniejszenie emisji CO2 i ograniczenie stosowania środków chemicznych.

Jak na pierwszy montaż

Według wizji firmy Kramp, chce ona być partnerem pierwszego wyboru w branży rolniczej w całej Europie i także w Polsce. Dlatego też oferuje szeroki asortyment akcesoriów i części zamiennych, dostosowanych do systemów uproszczonej uprawy - można je łatwo zamontować na maszynach, umożliwiając ich szybkie i efektywne wykorzystanie w różnych warunkach

– Jest to pełen zakres części pasujących do systemów Delta-Flex i Horsch – czyli np. wykonane z wysokiej jakości materiałów redlice, lemiesze czy skrzydełka boczne. W przypadku tej drugiej grupy produktowej oferujemy również wersje wzmacniane, z zastosowaniem płytek wykonanych z węglika spiekanego, zapewniają dłuższą żywotność, wyższą odporność na zużycie i redukcję kosztów eksploatacyjnych. Dzięki temu rolnicy mogą cieszyć się niezawodnością i wydajnością swoich maszyn przez dłuższy czas – wyjaśnia Ewa Dzikowska, specjalistka ds. produktu w firmie Kramp. 

Zainteresowanie klientów wzmacnianymi elementami roboczymi jest duże. Kramp stawia przy tym również na edukację klientów w tym zakresie, czemu służą m.in. specjalne tablice (prezentują proces technologiczny ich wzmacniania) zlokalizowane we flagowych sklepach tej firmy w Starym Mieście, czy niedawno otworzonym w Mielcu.

Wszechstronność oferty Kramp polega na dostosowaniu narzędzi do różnych potrzeb – również producentów maszyn rolniczych – oferowane produkty trafiają zarówno na rynek wtórny, jak i na tzw. pierwszy montaż (OEM).

– Wszystkie pozycje są przez nas oznaczone marką Kramp, dlatego też dodatkowo ręczymy za ich wysoką jakość. W związku z tym każdy z naszych produktów, które cechuje atrakcyjna cena, musi przejść różnego rodzaju testy utwierdzające nas w tym przekonaniu. Poza tym trzeba dodać, że współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami części – są to wyłącznie firmy pochodzące z Europy. Dlatego też zachęcamy rolników, aby testowali nasze rozwiązania – na pewno nie ustępują one częściom oryginalnym. Ilustruje to wiele filmików w sieci nakręconych u naszych klientów – uzupełnia Ewa Dzikowska.

Dostępność w sklepie lub magazynie

Oferta firmy Kramp dostępna jest w sieci sklepów Powered by Kramp, a także w znajdujących się jeszcze w procesie przekształcenia placówkach Grene – produkty te są odpowiednio wyeksponowane w szczycie sprzedaży. Do dyspozycji klientów jest oczywiście dobrze zaopatrzony magazyn centralny, który pozwala zrealizować zamówienia najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Z kolei klienci, którzy skorzystają z linii telefonicznej czy głównej strony internetowej Krampa mogą liczyć na wsparcie techniczne (np. czat) i przekierowanie do odpowiedniej placówki terenowej. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.