[ATR] Aktualności Santander Leasing

Santander Leasing wprowadza udogodnienia dla dilerów maszyn

Data publikacji:

Bezpłatne odroczenie płatności rat i program pomocowy dla dealerów. Działamy razem!

W odpowiedzi na sytuację i w trosce o klientów spółka wprowadza szybką możliwość zmiany harmonogramu i odroczenia rat nawet o 6 miesięcy. Zasady są proste, wnioski mogą być składane zdalnie, będą realizowane w możliwie najkrótszym czasie. Co ważne spółka odstępuje od opłat za odroczenie spłat rat.

- Naszym priorytetem jest zmniejszenie poziomu niepewności wśród naszych klientów i wspólne przejście tego trudnego czasu epidemii. Działamy tak, żeby  klient mógł szybko i bez zbędnych kroków zmniejszyć obciążenia finansowe w najbliższych 3 lub 6 miesiącach – podkreśla Mariusz Włodarczyk, dyrektor zarządzający Santander Leasing. - Drugim aspektem aktualnych działań jest profilaktyka. Wprowadziliśmy takie zasady pracy, które zwiększają bezpieczeństwo współpracy dla naszych klientów, pracowników i partnerów biznesowych. Zmniejszamy możliwość rozprzestrzenienia się wirusa – w pierwszej kolejności dbamy o nasze wspólne bezpieczeństwo. Działamy razem, z naszymi klientami, partnerami.  – dodaje.

Środki pomocowe dla partnerów biznesowych

Santander Leasing ogranicza negatywny wpływ epidemii koronawirusa na działania z dealerami pojazdów oraz maszyn i urządzeń. Przygotowane są konkretne rozwiązania skierowane właśnie do tych podmiotów, m.in. rezygnacja z przewidzianych w umowach dodatkowych odsetek lub kar. Jeśli dealer nie zrealizuje założonych planów sprzedażowych, Santander daje możliwość wydłużenia terminu płatności odsetek kwartalnych w pożyczce finansującej stok nawet o 90 dni. Dodatkowo wydłużona do 90 dni jest możliwość spłaty częściowej lub całkowitej przedmiotów finansowania, dla których zbliża się termin rotacji. Przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać z propozycji i wydłużyć termin płatności składają wniosek w formie elektronicznej.

- Działamy razem! Takie hasło przyświeca nam w tych trudnych dniach. Działamy również zgodnie z zasadą - ograniczamy ryzyko, nie biznes. W tym kontekście przygotowane przez nas propozycje mają przede wszystkim zabezpieczyć naszych partnerów biznesowych i dostawców – mówi Jakub Poręcki - dyrektor zarządzający, linia małych i średnich przedsiębiorstw w Santander Leasing – Jesteśmy przekonani, że takie działania są potrzebne dla zapewnienia ciągłości biznesowej oraz wspólnego przejścia z naszymi partnerami dostawcami przez ten okres – dodaje.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.