[ATR] Aktualności

Rozbudowa mocy produkcyjnych firmy Sauter

Data publikacji:

Firma Sauter, specjalista w produkcji przednich TUZ-ów i WOM-ów, zakończyła budowę nowej hali produkcyjnej w fabryce w Stetten (Niemcy). Obecnie przedsiębiorstwo to ma do dyspozycji powierzchnię 10,5 tys. m² (1400 m² w ramach rozbudowy).

Zwiększony popyt ze strony OEM oraz na rynku wtórnym wymagał zwiększenia mocy produkcyjnych. Po ukończeniu inwestycji Sauter jest w stanie zwiększyć produkcję wałków odbioru mocy. Niemiecki producent stawia przy tym na system gniazdowy, który pozwala zachować najwyższą jakość produkcji.

Dany pracownik montuje i kontroluje to co wyprodukował, a po zakończeniu pracy jest osobiście odpowiedzialny za jej wykonanie. Każdy wyprodukowany WOM jest następnie poddawany na stanowisku kontrolnym intensywnym badaniom i wyposażeniu hala daje teraz potencjał produkowania jeszcze większych ilości przekładni do czołowych WOM.

Poprzez odbywającą się modernizację parku maszynowego i optymalizację procesów produkcyjnych. Tylko w 2020 r. zatrudniające 110 pracowników przedsiębiorstwo postawiło sobie za cel produkcję 8 tys. WOM-ów i 9,5 tys. TUZ-ów. Do poprawy wydajności przyczynił się także zainstalowany latem ub. roku robot spawalniczy, który współpracuje z robotem przeładunkowym. Dzięki dużemu zakresowi produkcji własnej i wysokiej elastyczności można w znacznym stopniu uwzględniać sugestie i życzenia klientów pomimo dużego udziału produkcji seryjnej.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.