[ATR] Technika Przyczepy

Przyczepy Zasław z nowym wyposażeniem

Data publikacji:

Firma Zasław cały czas modernizuje swój asortyment przyczep biorąc przy tym pod uwagę opinie i potrzeby klientów. Dotyczy to również przyczep rolniczych - w tym zakresie producent z Andrychowa ma w swojej ofercie przyczepy dwuosiowe D-737, typu tandem D-762, model skorupowy oraz do transportu słomy D-745 i D-746.

Przyczepy dwuosiowe D-737 to w sumie 8 modeli o ładowności od 8 do 14 t. Wersje tandem dostępne są w 7 modelach o ładowności od 10 do 14 t. Uzupełnieniem oferty firmy jest model przyczepy skorupowej o ładowności 14,5 t i pojemności 24 m³ (33 m³ z nadstawami) oraz 2 przyczepy do transportu słomy o ładowności 14,3 i 20 t. Co ważne, przyczepy mają bogate wyposażenie standardowe, a istnieje także duży wybór opcji.

Tegoroczne zmiany wprowadzane są w zakresie budowy skrzyń ładunkowych oraz ich wyposażenia, w tym np. plandek ze stelażem. Już na etapie konfiguracji wyposażenia przyczepy klient ma możliwość wyboru systemu rozwijania plandeki. Dostępna jest opcja plandeki rozwijanej tradycyjnie na listwie aluminiowej lub system zwijania od środka i rozwijania z ziemi. Należy tutaj wspomnieć, że w przypadku drugiego z omawianych systemów plandeka idealnie rozwija się na całej długości przyczepy w czasie zaledwie 4 s.

Dla wersji przyczep w systemie bezuszczelkowym wprowadzono zupełnie nowy system ryglowania centralnego burt, który przykręcany jest do podłogi. Jest to duże ułatwienie dla właściciela w przypadku konieczności wymiany dolnych haków np. podczas uszkodzenia. Nowe rozwiązanie daje możliwość wymiany zniszczonych elementów bez potrzeby wycinania haków, spawania i ponownego malowania. Zamawia się i wymienia tylko uszkodzoną część, a to znaczna oszczędność czasu i pieniędzy.

Producent modernizuje także swoją przyczepę skorupową. Dla tego modelu wprowadzono system wywrotu bocznego. Przy zamawianiu przyczepy klient ma możliwość wyboru wywrotu bocznego na lewą lub prawą stronę.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.