[ATR] Nowości

Nowe rozpylacze AZT firmy MMAT

Data publikacji:

Działająca od ponad ćwierć wieku w segmencie rozpylaczy płaskostrumieniowych dla rolnictwa firma MMAT Agro Technology z Gronówka koło Leszna wprowadziła do oferty rozpylacz antyznoszeniowy dwustrumieniowy AZT.

Pod względem zaleceń producentów środków ochrony roślin to właśnie krople średnie są najbardziej odpowiednie do aplikacji większości preparatów. Dlatego też nowy rozpylacz firmy MMAT wyposażony jest w dyszę, która emituje krople średnie przy zakresie ciśnień 2,5-5 barów. Na bardzo dobre pokrycie wpływa także aplikacja podwójnym strumieniem. Należy dodać, że jest to szczególnie efektywne rozwiązanie dla roślin z wąskimi liśćmi, które zostały pionowo ustawione w stosunku do gleby. Producent zaleca stosowanie rozpylacza AZT do zwalczania chorób grzybowych i robactwa w uprawach zbóż, buraków cukrowych, ziemniaków, kapusty, pomidorów i truskawek.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.