[ATR] Aktualności Massey Fergusonkoronawirus

Massey Ferguson wznawia produkcję w Beauvais

Data publikacji:

Firma Massey Ferguson ogłosiła, że wdrożyła wzmocnione środki w zakresie ochrony zdrowia i procesów produkcyjnych w celu bezpiecznego i zrównoważonego wznowienia produkcji w zakładzie Beauvais we Francji w dniu 27 kwietnia. Działalność produkcyjna została wstrzymana 17 marca.

Od początku kryzysu Massey Ferguson utrzymuje stałą obsługę dilerów i klientów poprzez wspieranie rolników i ochronę zapasów żywności w obecnych czasach niepewności, oraz pomaga w inicjatywach takich jak darowizny w postaci maseczek, rękawiczek, kombinezonów i osłon twarzy wydrukowanych w 3D w celu wsparcia personelu opieki zdrowotnej.

Od lutego zarząd AGCO i Massey Ferguson podjął środki, takie jak wprowadzenie pracy zdalnej (jeśli taka forma pozwala na prowadzenie działań) lub środki ochronne, które wykraczają poza zalecenia organów opieki zdrowotnej, gdy istnieje konieczność przebywania pracowników na terenie firmy, jak w przypadku magazynu części w Ennery (Francja).

– Wznawiając produkcję w naszym zakładzie Beauvais 27 kwietnia, nie będziemy narażać na szwank zdrowia naszych pracowników. Uruchomienie produkcji jest absolutnie niezbędne dla utrzymania całego łańcucha działalności, jednak należy je przeprowadzić w optymalnych i zrównoważonych warunkach. Właśnie dlatego wznowienie produkcji stało się możliwe, ponieważ byliśmy w stanie spełnić dwa krytyczne warunki – powiedział Thierry Lhotte, wiceprezes i dyrektor zarządzający Massey Ferguson Europa i Bliski Wschód.

– Po pierwsze musimy być w stanie zagwarantować zdrowie i bezpieczeństwo wszystkim naszym pracownikom poprzez wzmocnione środki zapobiegawcze określone przez zaangażowanie zespołów wewnętrznych, przedstawicieli związków zawodowych i naszych doradców medycznych. Środki te obejmują kontrolę temperatury ciała każdego pracownika, bezpieczną separację społeczną, dostępność masek i innego sprzętu ochronnego/wykrywającego, takiego jak osłony twarzy i żel dezynfekujący, inną organizację pracy, czyszczenie i dezynfekcję miejsca pracy, nie tylko w zakładach produkcyjnych, ale także w biurach. A z drugiej strony, aby dopilnować, że możemy podjąć zrównoważone wznowienie naszej działalności, musimy upewnić się, że wszyscy nasi dostawcy, stojąc przed tymi samymi wyzwaniami, będą w stanie zapewnić potrzebne części i komponenty, aby umożliwić produkcję bez nowych zakłóceń. Nasze zespoły ds. zakupów i gospodarki materiałowej pracują codziennie z pełną energią i dużym zaangażowaniem, aby planować ponowne ożywienie naszej działalności w koordynacji i ścisłym dostosowaniu względem produkcji oraz wszystkich dostawców – dodaje Lhotte.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.