Technika

Coraz więcej możliwości z firmą Agromehanika

Data publikacji:

Flagowym produktem słoweńskiej firmy Agromehanika są zawieszane i zaczepiane opryskiwacze polowe o pojemności od 200 do 3000 l. Na polskim rynku szczególnie popularne są modele zawieszane o pojemności od 800 do 1200 l oraz zaczepiane o pojemności od 1500 do 2000 l. W obydwu przypadkach są to przede wszystkim wersje z belkami hydraulicznymi o szerokości 15, 18 oraz 21 m.

Opryskiwacze serii EN/HP - bogate wyposażenie i opcje

Serie EN oraz HP zyskują coraz większe zainteresowanie wśród właścicieli średnich oraz dużych gospodarstw. Opryskiwacze te dostępne są ze zbiornikami o pojemności od 1500 do 3000 l i mogą być wyposażone w belki poziome na zawieszeniu trapezowym o szerokości 15, 18, 21, 24 oraz 27 m.

Na wyróżnienie zasługuje również bogate wyposażenie opryskiwaczy, które zawiera opony w rozmiarze 44”, błotniki, komputer AG-Tronik S1, 7 sekcji (belki 21-27 m), oddzielną pompę na mieszanie, amortyzację hydrauliczną belki, system stałej cyrkulacji cieczy itd.

Opcjonalnie można też zamówić nie tylko różne wersje ogumienia i głowic, ale także bardziej zaawansowane technicznie rozwiązania wspomagające pracę w tym system automatycznego poziomowania belki oraz kopiowania dyszla, oświetlenie robocze LED, nawigacje GPS i wiele innych.

Opryskiwacze Agromehaniki mogą już działać z dowolnym systemem Isobus w ciągniku. Bazą jest w tym przypadku sprawdzony system Touch 800 znanej niemieckiej firmy Müller Elektronik. Touch 800 zapewnia obsługę systemu cieczowego oraz hydraulicznego opryskiwacza z poziomu monitora Isobus. Możliwości systemu są znaczące, ponieważ nie tylko obsługuje sam proces oprysku, ale sprawuje również kontrolę nad funkcjami systemu automatycznego poziomowania belki oraz skrętnego dyszla. Zapewnia pracę znacznie prostszą oraz bardziej wydajną.

Oferta na nowy sezon

W kolejnym sezonie do oferty Agromehaniki wejdą nowe opryskiwacze polowe o pojemności 3600 oraz 4200 l, wyposażone w aluminiowe belki polowe o szerokości 27, 28, 30, 33 oraz 36 m. W porównaniu do serii EN/HP, już w standardzie będą wyposażone w amortyzowaną oś oraz w system hamulcowy.

W wyposażeniu opcjonalnym znajdą się ponadto: system skrętnej osi, zawieszenie pneumatyczne oraz system zmiennej geometrii belki polowej. Prezentacja nowych modeli planowana jest na targi Agro Show w Bednarach.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.