[ATR] Technika opryskiwacze

Cenione opryskiwacze firmy Agromehanika

Data publikacji:

Słoweńska firma Agromehanika ma w swojej ofercie m.in. opryskiwacze polowe z serii AGS o pojemności od 200 do 4200 l i szerokości roboczej od 8 do 40 m, opryskiwacze sadownicze AGP o pojemności od 100 do 2000 l oraz ciągniki specjalistyczne AGT o mocy od 27 do 56 KM.

Oferta opryskiwaczy polowych AGS obejmuje modele zawieszane oraz zaczepiane. W Polsce najpopularniejsze są wersje zaczepiane AGS 2000, 2500 oraz 3000 EN/HP z belkami o szerokości roboczej od 15 do 24 m - warto dodać, że Agromehanika poszerzyła ostatnio ofertę o opryskiwacze ze zbiornikami o pojemności 3600 i 4200 l, z belkami o szerokości do 40 m. Rama nośna oraz belki polowe w rożnych wariantach wykonane są z wysokiej jakości stali, posiadają także solidne zabezpieczenie przed wpływem warunków atmosferycznych oraz agresywnych środków chemicznych, co wpływa na wydłużenie czasu eksploatacji maszyny.

Rozkładanie i poziomowanie belki odbywa się w zależności od jej rodzaju, ręcznie lub hydraulicznie. W przypadku napotkania przeszkody mechanizm uchylno-powrotny odchyla belkę i chroni układ przed uszkodzeniem. Na końcach belek są również sprężyny chroniące belkę przed uderzeniem o ziemię. 5- lub 7-sekcyjny regulator obsługiwany może być manualnie lub elektrycznie poprzez komputer AG-Tronik.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.