Aktualności

Agroperfekt bliżej klienta

Data publikacji:

Profesjonalne firmy prowadzące sprzedaż maszyn rolniczych nie ustają w wysiłkach, aby obsługę klienta uczynić jeszcze bardziej przyjazną i komfortową. Nawet doświadczeni dystrybutorzy, z długim stażem na rynku, działający według najlepszych standardów, wciąż starają się podnosić jakość usług na coraz wyższy poziom. Krok ku jeszcze lepszej obsłudze rolników wykonała ostatnio firma Agroperfekt z Kisielic w woj. warmińsko-mazurskim, która pod koniec września otworzyła nowy oddział w Galinach koło Bartoszyc na Mazurach.

    Agroperfekt bliżej klienta

Wiadomo, jak ważna dla firmy i jej klientów jest dobra lokalizacja. Prosty dojazd dobrą drogą, wyraźne, odróżniające się od otoczenia oznaczenie siedziby, to podstawowe cechy punktu sprzedaży zachęcające do odwiedzin. Taki właśnie jest nowy oddział w Galinach - zakres jego zadań wyznacza, co oczywiste, sprzedaż maszyn rolniczych i części zamiennych, doradztwo oraz serwis. Uroczyste otwarcie miało miejsce w dniu 29 września, a uczestniczyli w nim klienci i partnerzy handlowi firmy Agroperfekt. 

Działająca od roku 2007 r. firma Agroperfekt, oprócz głównej siedziby w Kisielicach i oddziału w Galinach dysponuje jeszcze oddziałem w Działdowie w Warmińsko-Mazurskiem i magazynem w Nowej Wsi Rzecznej na Pomorzu. Każdy oddział zapewnia pełną obsługę na najwyższym poziomie - od rzetelnego doradztwa i pomocy w uzyskaniu korzystnego finansowania zakupów, poprzez serwis sprzętu, aż po zaopatrzenie w części zamienne.

Podczas uroczystego otwarcia nowego punktu sprzedaży pierwsi klienci Państwo Machnaczowie z Franknowa koło Jezioran odebrali kluczyki do ciągnika Steyr Kompakt 4090.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.