Aktualności

Agritechnica 2023. Teleskopowy ładowacz czołowy Stoll

Data publikacji:

Ładowacz czołowy staje się szczególnie przydatny przy przeładunku bel okrągłych i kwadratowych w gospodarstwach, które nie wymagają pełnowymiarowej ładowarki teleskopowej, ale jest także wszechstronnie użyteczny do innych zadań.

    Agritechnica 2023. Teleskopowy ładowacz czołowy Stoll

Firma Stoll prezentuje ładowarkę wyposażoną w teleskopowe ramię wahadłowe oraz rozsuwany przegub. Przy rozmiarze przeznaczonym dla 4-cylindrowych ciągników klasy średniej wahacz może być wysunięty o 0,7 m. W połączeniu z rozsuwanym przegubem daje to możliwość zwiększenia zasięgu poziomego o 1 m oraz podnoszenia na wysokość o 1,5 m. W kwestiach bezpieczeństwa ładowacz czołowy Stoll wykorzystuje elektrohydrauliczne sterowanie, co obejmuje m.in. automatyczne wyłączanie głównych cylindrów w przypadku nadmiernego obciążenia, gdy wahacz jest w pełni wysunięty.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.