[ATR] Technika

Wozy paszowe - Dwunastometrowe do TMR-u

Data publikacji:

W nowoczesnym chowie krów wysokomlecznych stosowanie wozów paszowych staje się standardem, gdyż znacznie zmniejsza nakłady pracy, jednocześnie zapewniając zwierzętom wysokiej jakości paszę. Wybór optymalnych rozwiązań technicznych w zakresie doboru parametrów wozów paszowych uzależniony jest przede wszystkim od wielkości prowadzonej produkcji, gabarytów budynku inwentarskiego oraz jego wyposażenia. W Polsce najpopularniejsze są wozy paszowe o pojemności ok. 12 m³, co wystarcza do obsługi - zależnie od deklaracji producenta - od 60 do 90 krów.

Oprócz podstawowych elementów dostępnych w standardzie, większość firm ma w swojej ofercie również bogate wyposażenie dodatkowe, jak np. pilot zdalnego sterowania, kamerę cofania, oświetlenie drogowe, sterowanie hydrauliczne itd. Wybór pełnej specyfikacji, wymiarów gabarytowych, rozmieszczenie otworów wysypowych itd. jest uzależnione od potrzeb hodowców i może być indywidualnie konfigurowane.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.