Aktualności

W ATG dostawy zgodnie z planem

Data publikacji:

Jak wygląda aktualna sytuacja w firmie Alliance Tire Group? O wypowiedź w tej sprawie poprosiliśmy Julię Verbunt, szefową marketingu tej firmy.

– W ATG zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, klientów i partnerów ma kluczoweznaczenie, dlatego też ściśle przestrzegamy zaleceń i przepisów rządów krajowych na całym świecie.
Ze względu na krajowe przepisy rządu Indii oba nasze zakłady w tym kraju zostały zamknięte od 24 marca do 15 kwietnia. Na szczęście udało nam się zgromadzić zapasy wyrobów gotowych, jak i
surowców, dzięki czemu po ponownym otwarciu zakładów możemy wznowić w pełnym zakresie dostawy z fabryki przy minimalnym zakłóceniu łańcucha dostaw. Nasz zakład w Haderze w Izraelu pracuje na pełnych obrotach i kontynuuje dostawy zgodnie z planem. Wszyscy pracownicy działu sprzedaży i administracji pracują z domu i pozostają dostępni przez telefon lub e-mail.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.