Aktualności

Unia z utrudnieniami w produkcji

Data publikacji:

– Obecnie wszystkich nas dotykają poważne utrudnienia, związane z rozprzestrzenianiem się epidemii Covid-19. Chcielibyśmy zapewnić Was z pełną odpowiedzialnością, że produkcja w naszych fabrykach cały jest czas kontynuowana. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu i przestrzeganiu ostrych rygorów sanitarnych we wszystkich naszych zakładach produkcyjnych, od samego początku trwania stanu zagrożenia epidemiologicznego na terenie naszego kraju – informuje w specjalnym oświadczenia Unia Group.

– Niestety, od pewnego czasu borykamy się z terminowością dostaw zamówionych przez Was maszyn. Głównym powodem jest fakt, że część komponentów do Waszych maszyn pochodzi od dostawców zagranicznych. Produkcja w tych krajach, np. we Włoszech, została mocno ograniczona lub nawet całkiem wstrzymana. Ten sam problem dotyczy również dostawców stali. Dodatkowym utrudnieniem zarówno dla naszych kooperantów, jak i dla nas jest fakt, że nie każdego dnia stawia się do pracy cała załoga. Rozumiemy to gdyż każdy z nas ma rodzinę, której dobro jest dla niego najważniejsze. Dlatego, w tym jakże trudnym dla wszystkich czasie, podjęliśmy decyzję - idąc trochę wbrew tendencji rynkowej - o zatrudnieniu dodatkowych osób w naszych fabrykach. Liczymy, że pomoże to nam wyeliminować opóźnienia w produkcji oraz dostawach maszyn – dodaje Unia.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.