[ATR] Aktualności Agrotech Kielce

Targi Agrotech Kielce odwołane!!!

Data publikacji:

Zaplanowane na 13-15 marca Targi Agrotech oraz Las-Expo decyzją zarządu Tagów Kielce zostały odwołane. Nowy termin wystawy to czerwiec 2020.

Decyzja w sprawie największych w Polsce targów rolniczych zapadła po spotkaniu prezesa Targów Kielce z wojewodą świętokrzyskim.

- Bierzemy pod uwagę dobro naszych wystawców i zwiedzających. Wiem, że prawdopodobieństwo zarażenia nie jest duże, ale skoro istnieje, nie chcemy ich narażać. Sytuacja jest dynamiczna i może się zmieniać, ale raczej w stronę zaostrzenia. Za parę dni może być znacznie gorzej niż dziś i lepiej tę decyzję podjąć teraz, a nie w ostatniej chwili - mówi Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce.

Wystawa nie jest całkowicie odwołana, a przesunięta na czerwiec. Mochoń zaznacza, że decyzja o zmianie terminu imprezy była po stronie Targów Kielce. Duża ilość wykrytych przypadków w Polsce sprawiła, że musieliśmy podjąć taką decyzję. Pomimo ogromu pracy, jaki włożyliśmy w organizację Agrotechu oraz poniesionych kosztów jako nadrzędne uznaliśmy zdrowie ogółu. Liczymy na zrozumienie ze strony wystawców, oraz wszystkich , którzy planowali wizytę na targach. Dołożymy wszelkich starań, aby edycja targów w nowym terminie była równie atrakcyjna.- tłumaczy prezes Mochoń.

Źródło: kielce.wyborcza.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.