Aktualności

Expom - do Rosji bez zakłóceń

Data publikacji:

Jaki będzie wpływ COVID – 19 na całokształt biznesu, pokaże czas. W firmie EXPOM Krośniewice odczuwamy spadek zamówień krajowych, ale cały czas realizujemy zamówienia z początku roku. Nasi zachodni partnerzy również wyhamowali swoją aktywność. Wysyłki do Federacji Rosyjskiej, jak dotąd, przebiegają bez zakłóceń. Sytuacja wymusiła brak osobistych kontaktów z rolnikami i dilerami, telefon i poczta mailowa zyskały na popularności – mówi Leszek Weremczuk, dyrektor ds. marketingu i handlu w firmie Expom.

– Na szczęście w naszym rejonie brak potwierdzonych przypadków COVID-19 i załoga pracuje w komplecie, bez większych przeszkód. Jedynie dostawy od naszych kooperantów mają zakłócenia terminowe. Temat epidemii jest niestety rozwojowy i trudno przewidzieć czym nas zaskoczy następny dzień. Musimy być dobrej myśli, ale też ostrożnie podchodzić do wypowiedzi i codziennej pracy. Wszyscy zostali zaskoczeni nowymi okolicznościami życia i pracy zawodowej – uzupełnia Leszek Weremczuk.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.