[ATR] Aktualności koronawirus

Aktualności z życia firm

Data publikacji:

Działo się trochę w życiu świetnie nam znanych firm , poniżej nieco informacji , które przybliżą Wam jakie kroki poczyniły w ostatnim czasie.

Kolejne imprezy wystawiennicze i targowe zmieniają swoje terminy. O 12 miesięcy przełożono DLG-Feldtage - nowy termin to 8-10 czerwca 2021 r. Również organizatorzy paryskich targów SIMA postanowili przesunąć tę imprezę z listopada 2020 r. na 21-25 lutego 2021 r. Oznacza to zachowanie dotychczasowego cyklu, w którym targi te organizowane były w latach nieparzystych.

Firma Pronar nie zwalnia tempa. Fabryki w Narwi, Narewce, Siemiatyczach, Strabli, Hajnówce oraz filia w Białymstoku pracują obecnie bez przestojów. Produkcja odbywa się w systemie trzyzmianowym, włączając w to przerwy na niezbędną konserwację urządzeń. Zadbano też o utworzenie składów buforowych u dostawców, aby zabezpieczyć płynność dostaw niezbędnych do produkcji komponentów. Bez zakłóceń działa też Centrum Badawczo-Rozwojowe firmy, gdzie technolodzy i konstruktorzy nieustannie pracują nad nowymi projektami i wdrożeniami.

Imprezy są też odwoływane. W związku z sytuacją epidemiologiczną zarząd PIGMiUR podjął decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji wystawy Zielone Agro Show, która miała się odbyć w dniach 23-24 maja w Ułężu na Lubelszczyźnie.

 130 tyle lat liczy sobie już koncern Kubota Corporation. W 1890 r. Gonshiro Kubota rozpoczął produkcję prostych narzędzi i pierwszych japońskich rur stalowych oraz instalacji wodociągowych. Japoński koncern (do którego należą również marki Kverneland i Great Plains) w 2019 r. osiągnął przychody w wysokości 17,6 mld dolarów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 07/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz lub prenumeratę

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.