[ATR] Nowości silosy

Z blachy falistej marki Sauber

Data publikacji:
Silosy Sauber

Na rynku polskim pojawiła się nowa marka silosów paszowych i zbożowych. Produkty ze znakiem Sauber sygnuje producent z blisko 30-letnim doświadczeniem w produkcji zbiorników, działający w trzech lokalizacjach - w Bad Salzdetfurth (Niemcy) oraz Poznaniu i Wysokiem Mazowieckiem (Polska).

Marka Sauber koncentruje się na zapewnieniu szerokiego wyboru modeli silosów paszowych oraz zbożowych w wersji lejowej i płaskodennej. Co kryje się pod tą nazwą? Według producenta - wysokogatunkowe zbiorniki z blachy falistej o ładowności od 3 do nieco ponad 10 tys. ton (silosy paszowe od 3 do 30,5 t; silosy lejowe od 25 do niespełna 1000 t; silosy płaskodenne - od 618 do 10 216 t) przeznaczone do przechowywania materiałów sypkich.

Znakiem rozpoznawczym tych silosów jest zastosowanie blachy falistej, co pomaga utrzymać silos w lepszej czystości, przy jednoczesnym zachowaniu dużej wytrzymałości i trwałości zbiornika.

Warto dodać, że oprócz pełnej gamy silosów producent oferuje również wszystkie urządzenia współpracujące potrzebne w systemie załadunku i rozładunku baz magazynowych, tj. redlery, podnośniki kubełkowe, przenośniki ślimakowe (produkcji własnej), wentylatory, wialnie, czyszczalnie i suszarnie (dostarczane przez cenionych na rynku kooperantów).

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.