[ATR] Aktualności horsch

Oddział Agro Sznajder tylko z marką Horsch

Data publikacji:
Plac z maszynami Horsch

Firma Agro Sznajder uroczyście uruchomiła swój nowy oddział w położonym tuż przy zjeździe z autostrady A2 wielkopolskim Niepruszewie. Co ciekawe, placówka ta dedykowana jest wyłącznie maszynom marki Horsch.

W różnych częściach Polski sprzedajemy także inne marki maszyn rolniczych, ale otwierając nasz nowy oddział w którym zajmujemy się wyłącznie marką Horsch, postawiliśmy na nasze profesjonalne podejście do współpracy z tym renomowanym dostawcą. Ten profesjonalizm w naszym wypadku oznacza bardzo dobrych handlowców, bardzo dobry serwis - stacjonarny i mobilny, a także magazyn części zamiennych.

Położenie oddziału w sercu tak rolniczego regionu jak Wielkopolska pozwala być nam blisko klientów nie tylko pod kątem sprzedażowym, ale także serwisowym - wyjaśnił podczas uroczystego otwarcia oddziału, które miało miejsce 22 czerwca, Robert Kukuła, prezes zarządu Agro Sznajder.

Nowo otwarty oddział firmy Agro Sznajder doskonale pokazuje, że Horsch stawia na sprawdzonych partnerów handlowych, którzy dysponują zapleczem handlowym jak i serwisowym. Nie może być jednak inaczej, ponieważ:

– Rynek polski jest bardzo ważny dla firmy Horsch. Biorąc pod uwagę wielkość obrotów jesteśmy na miejscu 3. w Europie i miejscu 5. na świecie. A perspektywy na przyszłość są też bardzo dobre - w 2021 r. oczekujemy dwucyfrowego wzrostu. Sieć dilerska w Polsce, którą tworzy 12 partnerów handlowych, pozwala nam w pełni pokryć rynek polski. Uruchomiony przez firmę Agro Sznajder nowy oddział znajduje się w bardzo wyjątkowym miejscu, a nasz partner handlowy oferuje tutaj ekskluzywną obsługę jeśli chodzi o firmę Horsch.

– powiedział Krzysztof Abramowski, dyrektor zarządzający i członek zarządu Horsch Polska.

Podczas otwarcia „horschowskiego” oddziału, zaprezentowano dwie nowości na rynku polskim: siewnik elektro-mechaniczny Versa 3 KR oraz zawieszany siewnik Taro 6 SL, o szerokości roboczej 6 m. Przedstawimy je szerzej w kolejnych wydaniach atr express.

Inwestycje firmy Horsch - 2021 r.

  • nowa lakiernia w Sitzenhofo powierzchni 8 tys. m²,
  • rozbudowa hal montażowych w Ronneburgu o 10 tys. m²,
  • rozbudowa hal w Landau - spawanie, montaż, lakiernia belek do opryskiwaczy,
  • Horsch Ukraina,
  • nowa fabryka w Kurytybie (Brazylia).
Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.