[ATR] Aktualności kubotaciągniki rolnicze

Kubota zapowiada - 250 KM do 2030 r.

Data publikacji:
kubota maszyna

Formułę telekonferencji wybrali przedstawiciele koncernu Kubota aby zaprezentować dziś nowości produktowe przygotowane na nowy sezon. Podczas prowadzonej - w dużej mierze siłami ekipy polskiego oddziału Kuboty - prezentacji przedstawiono także główne założenia strategii działania Kuboty do 2030 r. W tej perspektywie czasowej japoński koncern zamierza m.in. rozszerzyć ofertę ciągników o modele do mocy 250 KM.

Zobacz także: Otwarci na potrzeby klienta

Podczas konferencji zaprezentowano m.in. miniciągniki z serii EK1, którego pierwszym przedstawicielem jest model  Kubota EK1-261. Skonstruowany we współpracy z Escorts Limited, EK1-261 jest adresowany do właścicieli niewielkich gospodarstw i innych klientów poszukujących prostej, niezawodnej, trwałej i wszechstronnej maszyny.

Ciągnik EK1-261 wyposażono w trzycylindrowy silnik o pojemności 1318 cm³ i mocy 25 KM, spełniający normę emisji spalin Stage V. Długi czas pracy pomiędzy tankowaniami gwarantuje zbiornik paliwa o pojemności 24 l. Maszyna ma napęd na 4 koła oraz solidną, mechaniczną przekładnię z kołami o stałym zazębieniu, oferującą 9 biegów do jazdy w przód i 3 do tyłu, co pozwala z większą precyzją dostosować prędkość do wykonywanych zadań.

 

Więcej na temat przedstawionych nowości - w najbliższym wydaniu atr express.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.