Ekologiczna „czwórka” firmy Landini

Data publikacji:
Ciągnik rolniczy Landini

Oferta rynkowa marki Landini wzbogaciła się o ciągniki ze zmodernizowanej serii 4, charakteryzujące się nie tylko sprawdzonymi podzespołami, wysoką jakością wykonania i bogatym wyposażeniem, ale również typowym dla produktów „made in Italy” atrakcyjnym wyglądem i niską emisją spalin. Ciągniki z serii 4 spełniają wszak wymagania normy emisji spalin Stage V.

W dostępnej już na rynku polskim nowej serii 4 są teraz ważące niespełna 3 tony 3 ciągniki napędzane 2,5-litrowymi silnikami Kohler, które osiągają moc nominalną 61, 68 i 75 KM. Maksymalny moment obrotowy wynosi (w zależności od modelu) - 440, 476 i 500 Nm. W nowych „czwórkach” operator ma do dyspozycji skrzynię biegów oferującą 24 przełożenia do jazdy do przodu i wstecz.

W wyposażeniu standardowym jest rewers mechaniczny, a w opcji - rewers elektrohydrauliczny i półbieg załączany przyciskiem bez użycia sprzęgła. Układ hydrauliczny zasila pompa dostarczająca maksymalnie 52 l oleju na minutę (pompa dedykowana do układu kierowniczego - 30 l/min). Do dyspozycji użytkownika jest WOM 540/540E, a także 2 lub 3 pary złączy hydraulicznych. Tylny podnośnik dźwiga maksymalnie 3 tony.

Wydajnej pracy sprzyja komfortowa kabina z klimatyzacją, wygodnym siedziskiem amortyzowanym pneumatycznie, ergonomicznie rozmieszczonymi elementami obsługowymi czy też kolumną kierownicy regulowaną w dwóch płaszczyznach.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.