Agro Premiery we Wrześni

Data publikacji:
Nowy ciągnik Case IH

W dniach 15-18 czerwca pod hasłem „Agro Premiery” w oddziale firmy Agro-Rami we Wrześni odbyło się jedno z pierwszych od czasów rozpoczęcia pandemii wydarzeń w takiej skali - dni otwarte obchodzącej w tym roku 30-lecie działalności firmy z Kościelnej Wsi pod Kaliszem. Na wydarzenie zostali zaproszeni przedstawiciele branżowej prasy rolniczej, osoby reprezentujące dostawców Agro-Rami oraz przedsiębiorcy rolni z terenu na którym działa firma.

 


Podczas spotkania firma Agro-Rami zaprezentowała pełną ofertę kombajnów, ciągników i maszyn towarzyszących producentów polskich i zagranicznych będących w jej ofercie: Case IH, Steyr, BKT, Kverneland, Strautmann, Krukowiak, Pronar, Agro-Masz, Zasław i Pomot. Podczas spotkania byli dostępni przedstawiciele firm współpracujących z Agro-Rami, którzy odpowiadali na pytania przybyłych rolników.

Podczas spotkania miała również miejsce premiera nowego ciągnika ze stajni Case IH - modelu Puma 240 CVX.

– Na naszym stoisku pojawił się ciągnik Case IH Puma 210 - pierwsza w Polsce sprzedana sztuka - w roku 2007 był to ciągnik wystawowy na targach Agritechnica w Hanowerze, który rok później trafił do Gospodarstwa Rolnego Nieświastowice nieopodal Wągrowca. Od tego czasu ciągnik przepracował ok. 8 tys. mth. W ofercie naszej firmy są renomowane marki ciągników i maszyn towarzyszących. Agro-Rami nigdy nie będzie dostarczać produktów najtańszych na rynku. Zawsze chcemy utrzymywać wysoki poziom obsługi klienta i również proponować jak najwyższy poziom maszyn. W naszej ofercie znajdują się marki cenione na rynku.

– podkreśla Tomasz Polak, dyrektor handlowy Agro-Rami.

Sprawdzeni dostawcy

Pomysł organizacji Agro Premier komplementowali zaproszeni goście reprezentujący najważniejszych partnerów handlowych wielkopolskiego dilera.

Maciej Trynka, Kverneland Group Polska:

– Chciałbym pogratulować pomysłu zorganizowania takiego spotkania przez firmę Agro-Rami. Dobrze Państwo wiecie, że od 1,5 roku żadne imprezy się nie odbywały. Firma Agro-Rami cały czas się rozwija, a my jako dostawca maszyn i części szczególnie widzimy to po ilości sprzedaży części zamiennych. Ich dostępność jest dla rolników bardzo ważna i jestem przekonany, że w przypadku firmy Agro-Rami każdy rolnik ma bardzo szybko i sprawnie dostęp do części zamiennych. Ta firma jest liderem w naszej sieci sprzedaży, jeśli chodzi o sprzedaż części zamiennych.

Robert Turek, Case IH:

– Firma Agro-Rami jest dla nas wzorcowym przykładem współpracy z koncernem CNH i marką Case IH. Korzystając dzisiaj z okazji, chciałbym firmie Agro-Rami wręczyć certyfikat autoryzowanego dilera, który wręczany jest dilerom spełniającym bardzo wysokie wymogi w zakresie sprzedaży maszyn, części zamiennych i serwisu maszyn.

Sławomir Olszyna, kierownik sprzedaży opon BKT w Agro-Rami:

– Firma BKT, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim, produkuje opony najwyższej jakości, z których korzysta większość renomowanych polskich (ale i światowych – przyp. red.) producentów maszyn rolniczych.

W szerokiej ofercie BKT znajdują się również opony do maszyn budowlanych oraz przemysłowych. Z firmą BKT współpracujemy już od 15 lat, cały czas rozwijając asortyment oraz magazyny opon w naszej centrali w Gołuchowie. Są to opony, które na rynku charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.