Nowości

Premiera w Hanowerze ładowacza czołowego Inter Tech - IT 1800 Green Power

Data publikacji:

Na listopadowych targach Agritechnica w Hanowerze premierę miał najnowszy ładowacz czołowy IT 1800 Green Power firmy Inter Tech. Nowy model charakteryzuje się interesującymi parametrami technicznymi - przy ładowności nominalnej wynoszącej 1800 kg, waży jedynie 487 kg. Modułowa konstrukcja ładowacza czołowego gwarantuje wyższą trwałość produktu oraz zmniejszenie ilości komponentów niezbędnych do jego produkcji. 

    Premiera w Hanowerze ładowacza czołowego Inter Tech - IT 1800 Green Power

To, co dodatkowo wyróżnia go spośród innych ładowaczy, to m.in. zredukowany nacisk na przednią oś oraz zmieniony środek ciężkości ciągnika. W praktyce oznacza to: obniżenie nacisku na grunt, szczególnie na polach uprawnych, co zapobiega jej zagęszczaniu, neutralny wpływ na teksturę i strukturę gleby, jak również wyższą efektywność oraz zwiększony komfort i jakość pracy. 

Zastosowana konstrukcja przekłada się na zmniejszenie obciążeń komponentów ciągnika rolniczego, co prowadzi m.in. do: zmniejszenia zużycia paliwa i emisji spalin, poprawy trwałości poszczególnych podzespołów i wydłużenia czasu eksploatacji płynów roboczych w ciągniku rolniczym, redukcji pracy w warunkach długotrwałych przeciążeń, co zwiększa żywotność komponentów układu hydraulicznego, a także pozytywnego oddziaływania na środowisko naturalne.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.