Nowości Przyczepy rolnicze

Nowa opona do przyczep od firmy Kabat

Data publikacji:

Firma Kabat Tyre, polski producent opon i dętek wprowadził do oferty nową oponę przeznaczoną do działalności rolniczo-przemysłowej. Opona radialna 385/65 R22.5 TRY-1 całostalowa dedykowana jest do przyczep rolniczych. 

    Nowa opona do przyczep od firmy Kabat

Jest to bieżnikowana opona, legitymująca się certyfikatem zgodności z regulacjami dotyczącymi homologacji wytwarzania opon bieżnikowanych. Została wyprodukowana z materiałów wysokiej jakości.

Według producenta opona marki Kabat, dzięki konstrukcji całostalowej charakteryzuje się wysoką nośnością i stabilnością pojazdu podczas pracy w terenie. Rzeźba bieżnika została zaprojektowana w taki sposób, aby zmniejszyć poziom ugniatania gleby oraz zniwelować opory toczenia. Opasanie całostalowe wpływa na wysoką odporność czoła bieżnika na przebicia i uszkodzenia mechaniczne.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.