[ATR] Nowości Kabat Tyre

Nowa opona do przyczep od firmy Kabat

Data publikacji:
Nowa opona do przyczep od firmy Kabat

Firma Kabat Tyre, polski producent opon i dętek wprowadził do oferty nową oponę przeznaczoną do działalności rolniczo-przemysłowej. Opona radialna 385/65 R22.5 TRY-1 całostalowa dedykowana jest do przyczep rolniczych. 

Jest to bieżnikowana opona, legitymująca się certyfikatem zgodności z regulacjami dotyczącymi homologacji wytwarzania opon bieżnikowanych. Została wyprodukowana z materiałów wysokiej jakości.

Według producenta opona marki Kabat, dzięki konstrukcji całostalowej charakteryzuje się wysoką nośnością i stabilnością pojazdu podczas pracy w terenie. Rzeźba bieżnika została zaprojektowana w taki sposób, aby zmniejszyć poziom ugniatania gleby oraz zniwelować opory toczenia. Opasanie całostalowe wpływa na wysoką odporność czoła bieżnika na przebicia i uszkodzenia mechaniczne.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.