Nowości

Jakość, trwałość, niezawodność - Waryński

Data publikacji:

Marka Waryński Origin rozszerza swoją ofertę w jednej ze swoich podstawowych gałęzi produktowych - części roboczych dla rolnictwa. Wśród tegorocznych nowości znajdują się: nowa seria talerzy o nazwie MAXX, łańcuchy do kombajnów zbożowych oraz elementy robocze z płytkami z węglika wolframu.

Zaufanie do marki oraz bardzo dobry stosunek jakości do ceny - to elementy charakteryzujące markę Waryński Origin, które przekładają się na ciągły wzrost zainteresowania tymi produktami. Rolnicy już kilka lat temu bardzo dobrze przyjęli łańcuchy rolkowe Waryński. Kolejna grupa łańcuchów, którą producent wprowadził do oferty to łańcuchy przenośnikowe do kombajnów. Dokładnie chodzi o łańcuchy do gardzieli i łańcuchy będące bazą do przenośników ziarnowego i kłosowego. Obecnie asortyment obejmuje kilkadziesiąt typów łańcuchów do najpopularniejszych marek kombajnów zbożowych i stale rośnie. Dla potwierdzenia jakości, Waryński oferuje na łańcuchy 36 miesięcy gwarancji.
Większa odporność
na uszkodzenia

Dla bardzo wymagających rolników, szukających wyjątkowo trwałych talerzy, Waryński wprowadził do oferty nową serię MAXX. W procesie produkcji wykorzystano nowy gatunek stali, który ma wyższą zawartość węgla, dzięki temu udało się podwyższyć twardość aż o 10 HRC. Nowe talerze Waryński MAXX wyróżniają się także zmienioną technologią ostrzenia. Dodatkowe walcowanie sprawia, że krawędź ma znacznie zagęszczoną strukturę, co zwiększa twardość i wytrzymałość ostrza. Rozwiązanie to stosują tylko najbardziej zaawansowani technologicznie producenci z branży.
Dłuższa żywotność

Części robocze marki Waryński wykonane z niezwykle wytrzymałej i odpornej na ścieranie stali borowej wzmocnione zostały płytkami z węglika wolframu. Każda partia produkcyjna posiada dołączony certyfikat potwierdzający skład materiałowy. Połączenie wysokogatunkowej stali borowej z płytkami z węglika to gwarancja wydłużonego okresu eksploatacji. W trosce o trwałość produktów oraz zadowolenie klientów producent zapewnia, że proces produkcji dłut Waryński podlega rygorystycznym kontrolom, dzięki temu oferuje nawet do 7 razy dłuższą wytrzymałość.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.