[ATR] Technika

ProOil to nie tylko produkty smarne

Data publikacji:

Firma ProOil dostarcza swoim klientom produkty z zakresu środków smarnych, akcesoriów smarowych, pomp oraz układów centralnego smarowania. Oferta ProOil skierowana jest do różnych gałęzi przemysłu, od spożywczego do ciężkiego, do maszyn budowlanych, komunalnych, a także rolniczych.

W ofercie ProOil znajduje się szeroki asortyment renomowanych firm takich jak Nils, Mato, SKF oraz Lincoln. Celem firmy jest dostarczanie swoim klientom zaawansowanych technologicznie produktów oraz świadczenie usług najwyższej jakości.

Smary, oleje, pasty

Firma Nils jest znanym producentem najwyższej jakości środków smarnych, stosowanych w maszynach w niemalże wszystkich branżach. Produkty Nils to nowoczesne środki przyjazne środowisku, ponieważ ulegają biodegradacji, są nietoksyczne i nie korodują. W swoim składzie nie zawierają ponadto metali ciężkich i chloru, a optymalne właściwości zachowują przez długi okres użytkowania. Smary Nils są odporne na wilgoć/wodę, mogą pracować w szerokim zakresie temperatur, w warunkach dużych obciążeń oraz przy wibracjach.

Pasty Nils zawierają specjalne dodatki takie jak np. grafit lub miedźi, przeznaczone są do smarowania przekładni kół zębatych, układów napędowych, pieców rotacyjnych i układów centralnego smarowania w różnego rodzaju maszynach. Przystosowane są również do działania w bardzo trudnych, często wręcz ekstremalnych warunkach np. uniwersalna pasta Wega może pracować w temperaturach od -30O do +1400OC, także w warunkach wysokiego ciśnienia. ProOil jest wyłącznym dystrybutorem Nils w Polsce.

Mato - akcesoria smarowe

Mato jest producentem innowacyjnych akcesoriów smarowych, przeznaczonych do dystrybucji środków ropopochodnych takich jak: smary, oleje czy paliwa płynne. Asortyment firmy Mato obejmuje smarownice, węże, adaptery, końcówki, kalamitki, olejarki itd.

W swojej ofercie Mato posiada także opatentowane rozwiązania typu Lube-Shuttle, czyli system wkręcanych kartridży, zmniejszających wydatki związane z aplikacją środków smarnych.

SKF i Lincoln

Firma SKF jest globalnym dostawcą technologii w zakresie łożysk, zespołów uszczelnień, rozwiązań mechatronicznych i systemów smarowania. Oferta sprzedawanych łożysk SKF jest bardzo szeroka. Jest to o tyle ważne, gdyż prawidłowy wybór łożyska ma decydujący wpływ na prawidłowe działanie całej maszyny.

Dlatego  zespół ekspertów z ProOil pomaga swoim klientom w doborze odpowiednich łożysk dla każdego zastosowania oraz odpowiednich narzędzi i smarów, po to aby wydłużyć okres ich eksploatacji. SKF jest właścicielem marek z dziedziny układów centralnego smarowania takich jak Lincoln oraz Vogel.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.