[ATR] Aktualności kultywatory

Nowości Agrimet na nowy sezon

Data publikacji:

Firma Agrimet z siedzibą w Gołdapi to nowy gracz na rynku. Producent tworzy i rozwija własną markę maszyn, a jej tegorocznymi nowościami są: agregat do głębokiej uprawy Mutlicat HD oraz maszyna do zbierania kamieni Agrimet HD.

Uniwersalny kultywator do głębokiej uprawy Multicad HD pozwala na efektywną uprawę do 35 cm głębokości. Z ciągnikiem sprzęgany jest poprzez system zawieszania kat. II lub III. Długość maszyny od belki łącznie z wałem to 4 m. Prezentowany kultywator cechuje masywna, trzybelkowa konstrukcja o dużym prześwicie 900 mm, która gwarantuje równomierne wmieszanie słomy w glebę oraz optymalne przygotowanie podłoża do siewu nawet w trudnych warunkach. Kultywator wykonany jest z profilu gorącowalcowanego 100×100 mm, ścianka 8 mm oraz profilu 80×80 mm, ścianka 8 mm. Odległość pomiędzy belkami wynosi 800 mm.

Elementy robocze - zęby mają wysokość 750 mm, a ich rozstaw wynosi 300 mm. Zęby mogą pracować z podcinaczami. Zabezpieczenie zęba typu „non-stop” zapobiega poważnym uszkodzeniom mechanicznym. Prace w warunkach trudnego terenu zapewnia możliwość regulacji momentu wyzwolenia zęba od 400 do 900 kg. Głębokość roboczą ustawia się hydraulicznie, z zastosowaniem klipsów.

Kultywator Mutlicat HD wyposażony jest także w talerze wykonane ze stali borowej o średnicy 510 mm. Obecnie agregat wyposaża się w wał płaskownikowy 25x20 mm, w opcji jest natomiast wał ciężki oraz ceownikowy. Całkowita masa agregatu z wałem płaskownikowym to 2000 kg.

 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.