Wywiady Aktualności

Mocny debiut Agrihandlera

Data publikacji:

W ciągu zaledwie kilku tygodni po oficjalnym starcie firmy Agrihandler, spółki siostry wyłącznego dystrybutora JCB w Polsce, którym jest firma Interhandler, praktycznie kompletna stała się bardzo ciekawa oferowana lista produktowa. I choć startu nie ułatwiła z pewnością wciąż niepokonana pandemia koronawirusa, nowej spółce już udało się z powodzeniem zorganizować cykl pokazów w całym kraju w ramach Demo Tour, o czym mówi Rob Markus, prezes zarządu spółki Agrihandler, w rozmowie z Grzegorzem Antosikiem.

Zobacz także: Z systemem Twin-Reel

Agrihandler to nowy podmiot na mapie firm handlowych w sektorze sprzedaży maszyn rolniczych. Skąd pomysł na powołanie spółki siostry doskonale znanej na rynku firmy Interhandler?

Interhandler zawsze działał na rynku rolniczym. I w sumie możemy poszczycić się coraz większą grupą klientów na maszyny JCB, mamy coraz więcej zapytań o ten sprzęt dedykowany do różnych zastosowań. Podjęliśmy decyzję, że dział agri zostanie oddzielony od sprzedaży do sektora budowlanego. Powstanie dodatkowej spółki poprzedzone zostało konsultacjami wewnątrz naszej firmy - rozmawialiśmy z pracownikami działów marketingu, sprzedaży i serwisu. W efekcie powołaliśmy do życia spółkę Agrihandler do realizacji naszej działalności na potrzeby agrobiznesu.
Podstawę asortymentu stanowią oczywiście maszyny JCB - głównie ciągnik Fastrac oraz ładowarki kołowe i teleskopowe. Ale że sama marka JCB to trochę zbyt mało, aby myśleć o otwarciu nowej spółki, pomyśleliśmy o uzupełnieniu oferty Agrihandlera o inne produkty dla rolnictwa. Okazało się, że jest wiele firm zainteresowanych współpracą z nami.

Z jednej strony w Państwa ofercie znalazła się marka Amazone, marka której żadnemu rolnikowi nie trzeba bliżej przedstawiać, z drugiej zaś są produkty wymagające intensywnej promocji…

Tak, na terenie kilku województw zostaliśmy subdilerem marki Amazone...

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 21/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.