Aktualności

Massey Ferguson z certyfikatem ISO 14001 dla zakładu w Beauvais

Data publikacji:

Firma Massey Ferguson ogłosiła, że z końcem stycznia 2024 r. uzyskała certyfikat ISO 14001 dla swojego Systemu Zarządzania Środowiskowego (EMS) w zakładzie w Beauvais we Francji, globalnym centrum doskonałości w zakresie projektowania i produkcji ciągników MF.

    Massey Ferguson z certyfikatem ISO 14001 dla zakładu w Beauvais

ISO 14001 to międzynarodowa norma, która zapewnia firmom ramy pomagające identyfikować, monitorować i kontrolować ich efektywność środowiskową poprzez efektywne wykorzystanie zasobów, minimalizację odpadów i redukcję wpływu na środowisko.

– Zobowiązujemy się do wyznaczenia w najbliższym czasie redukcji emisji w całej działalności. Uzyskanie certyfikatu ISO 14001 pomaga rozwijać zrównoważone praktyki we wszystkich obszarach naszej działalności, w tym w zakresie wody, odpadów, energii i emisji – powiedział Thierry Lhotte, wiceprezes i dyrektor zarządzający MF na Europę i Bliski Wschód.

– Opracowując formalny system zarządzania środowiskowego z certyfikatem ISO 14001, nasi dealerzy, dystrybutorzy i klienci końcowi mogą być pewni, że przestrzegamy najlepszych praktyk, które zarządzają i minimalizują nasz wpływ na środowisko, a także zapewniają klientom rozwiązania wspierające ich przejście na bardziej zrównoważone praktyki. To ważne osiągnięcie i bezpośredni rezultat zaangażowania i ciężkiej pracy naszych zespołów – dodał.

Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.