Aktualności

W Kubota aż cztery programy finansowania bez odsetek

Data publikacji:

Kubota wprowadziła nowe promocyjne programy finansowania fabrycznego KUBOTA Finance na ciągniki rolnicze i komunalne. Wśród propozycji Kuboty szczególnie atrakcyjne są cztery programy finansowania bez odsetek. Przyjrzyjmy się z bliska elastycznym programom promocyjnym od japońskiej marki.

    W Kubota aż cztery programy finansowania bez odsetek

ARTYKUŁ SPONSOROWANY


W ciągu ostatnich tygodni Kubota wprowadziła w sumie pięć promocyjnych programów finansowania w ramach Kubota Finance, w tym cztery, w których klient nie płaci odsetek. Można o nich przeczytać na specjalnej stronie: https://www.traktorykubota.pl/kubota-finance/

Programy finansowania bez odsetek ciągników komunalnych

Trzy promocyjne programy finansowania Kubota Finance dotyczą ciągników komunalnych serii B1, B2, BX, EK1, L1, L2-622 oraz LX. Te zwinne i wielozadaniowe ciągniki sprawdzą się zarówno w pracach związanych z utrzymaniem ulic w mieście, jak i terenów zielonych przy domu lub ogrodzie. We wszystkich trzech promocyjnych programach finansowania stopa bazowa jest stała, a prowizja wynosi tylko 1 zł netto.

Klienci według własnych potrzeb i możliwości mogą wybierać między programami z umową na 13, 25 oraz 36 miesięcy, a także ratami półrocznymi, kwartalnymi lub miesięcznymi. Elastyczność programów Kubota Finance to z pewnością ważny powód, by zainteresować się ofertą japońskiej marki.

Ciągniki rolnicze bez odsetek

Dwa nowe programy finansowania fabrycznego dla ciągników rolniczych dotyczą maszyn serii M6001 Utility oraz M7003. Ciągniki serii M7003 to niezwykle mocne i wydajne maszyny, które sprostają nawet najcięższym zadaniom dzięki swoim nadzwyczajnym możliwościom. Natomiast ciągniki serii M6001 Utility to niezawodne i wielozadaniowe narzędzia do pracy zarówno na roli, jak i w gospodarstwach hodowlanych. Mogą pracować z ładowaczem, kosiarką boczną i czołową, sprawdzą się też w pracach uprawowych z wykorzystaniem różnych implementów.

W obu promocyjnych programach finansowania od Kubota stopa bazowa jest stała. Jeden z programów nie zawiera odsetek od kapitału, drugi prowizji. Rolnicy mogą więc wybrać najlepiej odpowiadającą im opcję. Co jeszcze znajdziemy w promocyjnych programach finansowania ciągników rolniczych?

W pierwszy promocyjnym programie oprocentowanie wynosi 0%, oznacza to, że klient spłaca jedynie kapitał. Okres trwania umowy wynosi 36 miesięcy, zaś udział własny to 40%, a prowizja jedynie 3%. 

W drugim programie klient w ogóle nie płaci prowizji. Udział własny, tak jak w pierwszym programie, wynosi 40%, a czas trwania umowy to 48 miesięcy. Oprocentowanie w drugim programie wynosi tylko 3%. 

Jeszcze więcej możliwości w Kubota Finance

Ponadto klienci Kubota nadal mogą wybierać spośród innych programów finansowania fabrycznego Kubota Finance – zarówno jeśli chodzi o ciągniki rolnicze, jak i komunalne. Zainteresowani mogą wybierać spośród szerokiego wachlarza rozwiązań - od pożyczek z wydłużonymi okresami spłaty po programy leasingu. KUBOTA Finance pozwala na dopasowanie finansowania do potrzeb każdego profilu produkcyjnego gospodarstwa rolnego.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich programów finansowania można uzyskać u dilerów. Zachęcamy również do zapoznania się z artykułami na temat ciągników Kubota w portalu www.traktorykubota.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.