[ATR] Nowości horschopryskiwacze

Tym razem zawieszany opryskiwacz Horsch Leeb

Data publikacji:
Horsch Leeb

Firma Horsch, niemiecki producent maszyn rolniczych z siedzibą w Schwandorf w Bawarii, zapowiada wprowadzenie nowej gamy zawieszanych opryskiwaczy Leeb CS. Nowe opryskiwacze przeznaczone będą na pola umiejscowione na stromych zboczach lub dla gospodarstw o niewielkim areale. Premiera opryskiwaczy planowana jest podczas tegorocznych targów Agritechnica.

Nowa seria opryskiwaczy zawierać będzie 3 modele o pojemności zbiornika 1400, 1800 oraz 2200 l. Dodatkowo będzie także możliwość instalacji zbiornika na przednim podnośniku ciągnika, co jeszcze bardziej zwiększy wydajność opryskiwacza. Przepływ cieczy roboczej pomiędzy zbiornikami będzie kontrolowany automatycznie dla zachowania pełnej stabilności ciągnika podczas pracy. Napełnianie zbiorników będzie się odbywało poprzez moduł umieszczony z tyłu.

W kwestii belki polowej Horsch wykorzysta swój znany i unikalny system aktywnej kontroli belki BoomControl, który pozwala na precyzyjne i stabilne prowadzenie oprysku. Belki będą składane hydraulicznie, a oferowana szerokość robocza w zależności od modelu ma wynosić od 15 do 30 m.

Wydajny przepływ środka ochrony roślin do belki zapewni, znana także z większych modeli opryskiwaczy, wirnikowa pompa odśrodkowa o przepływie nominalnym 400 l/min. Opcjonalnie będzie dostępny system płukania instalacji opryskowej CCS Pro  z niewielką pompą przeponową.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.