[ATR] Aktualności PronarSantander Leasing

Pronar ma finansowanie fabryczne z Santander Leasing

Data publikacji:

Od stycznia br. rolnicy zainteresowani zakupem maszyn Pronar, mogą skorzystać z atrakcyjnego programu finansowania fabrycznego oferowanego przez Santander Leasing.

Jak wskazują nasze dane z końcówki 2020 r. sfinansowaliśmy inwestycje w maszyny rolnicze na poziomie ponad 931 mln zł, rejestrując przy tym dodatnią dynamikę prawie 13%. W naszej ocenie rolnictwo to branża, która relatywnie słabo odczuła w zeszłym roku skutki pandemii.

Źródłem naszego sukcesu na tym rynku od lat są przede wszystkim programy finansowania fabrycznego oraz elastyczne rozwiązania zaoferowane dla klientów i partnerów biznesowych – podkreśla Mariusz Artych, dyrektor rynku maszyn i urządzeń w Santander Leasing. – Tym bardziej cieszy fakt, że dzięki współpracy z profesjonalnym partnerem jakim jest firma Pronar mogliśmy wspólnie opracować z początkiem 2021 r. tak korzystny program, wspomagający realizację kolejnych inwestycji w polskim rolnictwie – dodaje.

Finansowanie fabryczne Pronar dostępne jest w dwóch wariantach: na 7 lub 13 miesięcy, a dostępna jest także pożyczka elastyczna, która zakłada 6-miesięczną karencję w spłacie oraz możliwość finansowania do 120 miesięcy z atrakcyjnym oprocentowaniem.

– Chcieliśmy dać naszym klientom prostą i możliwie najkorzystniejszą ofertę zakupu maszyn. Jestem przekonany, że razem z partnerami z Santander Leasing osiągnęliśmy ten cel, oferując odbiorcom najlepszy na rynku system finansowania fabrycznego. Wspierając polskie rolnictwo chcemy zadbać nie tylko o to, aby produkować jak najlepsze maszyny, ale również o ich dostępność dla potencjalnych użytkowników. Tym bardziej, że mimo pandemii nie tylko utrzymaliśmy tempo produkcji, ale też stale wdrażamy nowe rozwiązania. W tym roku swoje premiery będą miały nowe kosiarki i zgrabiarki oraz powiększy się nasza oferta przyczep licząca już ponad 130 modeli. Na rynku pojawi się nowa, 12-tonowa wydłużona przyczepa paletowa PT612L oraz największa w ofercie Pronaru T900XL. Możemy być pewni, że coraz lepsza oferta w połączeniu ze zwiększoną dzięki finansowaniu dostępnością wzmocni pozycję naszej marki jako pewnego partnera w niepewnych czasach

– mówi Marcin Nowotka, dyrektor ds. handlu i marketingu Pronaru.

Rolnicy, oprócz oferty programu finansowania Fabrycznego Pronar, mogą również skorzystać z szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych, np. ubezpieczenia GAP, które zapewnia ochronę przed stratą finansową w przypadku kradzieży lub zniszczenia finansowanego środka trwałego, czy też ubezpieczenia Bezpieczna Rata zapewniającego spłatę raty w wypadku nieprzewidzianych wydarzeń losowych.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.