[ATR] Technika

Iseki - Zwinne Japończyki

Data publikacji:

tająca się coraz bardziej rozpoznawalna na naszym rynku marka Iseki, posiada w swojej ofercie nową serię maszyn TG 6000. Te kompaktowe ciągniki skierowane są przede wszystkim do małych gospodarstw rolnych, sadowników i sektora komunalnego.

Gama ciągników serii TG 6000 obejmuje modele o mocy od 40 do 66 KM, napędzane przez chłodzone cieczą 3- lub 4-cylindrowe silniki. Każdy z modeli można wyposażyć w jedną z trzech skrzyń: hydrostatyczną, manualną bądź automatyczną.
Na tegorocznej Gardenii w Poznaniu producent prezentował m.in. model TG 6490 w wersji AHLK z kabiną, który napędzany jest 4-cylindrowym silnikiem o mocy 55 KM. Pojemność skokowa jednostki napędowej wynosi 2,2 l. Ciągnik posiada przekładnię hydrostatyczną z 6 przełożeniami do przodu i do tyłu. Układ hydrauliczny został wyposażony w pompę o całkowitym wydatku 81,7 l/min. Maksymalna prędkość jazdy do przodu przy największym rozmiarze ogumienia wynosi 32 km/h, natomiast do tyłu 25 km/h (przełączanie kierunku jazdy odbywa się za pomocą pedału).

Wygoda gwarantowana

Kabina w modelach z serii TG 6000 została wyposażona w większe drzwi i przeciwsłoneczne składane szyby (tylna odchylana). Standardowe wygodne siedzenie daje możliwość indywidualnej regulacji oparcia, podparcia odcinka lędźwiowego, wysokości oraz pochylenia. W ciągnikach w wersji z pałąkiem siedzenie pokryte jest materiałem odpornym na warunki atmosferyczne. W opcji dostępna jest wersja z pneumatycznym resorowaniem.

Do użytku operatora została oddana deska rozdzielcza, posiadająca nowy wyświetlacz z analogowymi i cyfrowymi wskaźnikami. Dzięki nim wyświetlane są m.in. informacje o prędkości jazdy, pracy tylnego WOM-u (540 i 750 obr./min), liczbie motogodzin a także ostrzeżenia o ewentualnych usterkach.
Na komfort pracy operatora wpływa również klimatyzator, który został umieszczony w tylnej części kabiny, co zapewnia lepszą widoczność i więcej przestrzeni nad głową.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.