Technika

Feerum/Młynpol - Dwa miliony w siedem lat

Data publikacji:

Wiele spośród zrealizowanych przez firmę Feerum inwestycji suszarniczo-magazynowych stanowi dla tej dolnośląskiej spółki szczególny powód do dumy. Należy do nich m.in. obiekt firmy Młynpol w miejscowości Osła, który przyjmując od 800 do 3000 t zbóż dziennie w ciągu 7 lat nieprzerwanej pracy przerobił już 2 mln ton ziarna.

Działająca w branży zbożowo-młynarskiej firma Młynpol z Krzyżowej w woj. dolnośląskim, w położonej nieopodal wsi Osła zainwestowała już w roku 2001, gdy uruchomiła nowoczesny, sterowany komputerowo młyn o zdolności przemiałowej 400 t/dobę, zmodernizowany i rozbudowany (do 550 t/dobę) w latach 2012 i 2015. W roku 2011 do młyna dołączył kompleks magazynowo-suszarniczy zrealizowany przez firmę Feerum, która była generalnym wykonawcą obiektu. Mimo trudnych warunków pogodowych oraz konieczności częściowej wymiany gruntu, pierwszy etap inwestycji trwał niespełna rok. W rezultacie intensywnych prac powstał jeden z największych i najnowocześniejszych obiektów tego typu i punktów przyjęcia zboża w kraju. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.