[ATR] Opinie użytkowników Riela PolskaKaszpol

Dwie realizacje Riela w firmie Kaszpol

Data publikacji:

Przedsiębiorstwo Kaszpol z miejscowości Brzezinki Nowe na Mazowszu, specjalizujące się w skupie gryki i prosa, produkcji i sprzedaży kaszy gryczanej i jaglanej oraz usługach transportowych, po raz kolejny podjęło współpracę z firmą Riela, czołowym europejskim producentem kompletnych obiektów do suszenia, czyszczenia i magazynowania ziarna.

Wiedza, doświadczenie, optymalnie dopasowane rozwiązania, wysoka jakość realizowanych usług oraz indywidualne podejście do klienta - to główne zalety firmy Riela, które skłoniły właścicieli firmy Kaszpol - Anetę i Grzegorza Ziółkowskich do realizacji swojej inwestycji u tego producenta. – Firma Riela jest wiodącym producentem silosów na naszym rynku.

Jeśli chodzi o wykonanie, instalacje elektryczne, mają wszystko bardzo dobrze zaprojektowane, tak, że tego wykonawcę mogę naprawdę polecić, bo cechuje się dużym profesjonalizmem i nie można mu nic zarzucić – mówi Grzegorz Ziółkowski.

Zaufanie do firmy

Przedsiębiorstwo Kaszpol zostało założone w 1995 r. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Brzezinki Nowe, w województwie mazowieckim. W ofercie znajdują się m.in. kasza gryczana biała, kasza gryczana łamana, kasza jaglana, kasza jaglana ekologiczna, mąka gryczana, łuska gryki. Jak tłumaczy Grzegorz Ziółkowski obecny projekt to już druga inwestycja realizowana wspólnie z firmą Riela.

– To jest już nasz drugi obiekt magazynowy tworzony z firmą Riela. Na tę chwilę jest w trakcie realizacji. Pierwszy projekt przeprowadziliśmy w latach 2018/2019 i złożyły się na niego 3 silosy o pojemności po 150 ton każdy. Teraz realizujemy elewator zbożowy o pojemności 4000 t, 12 zbiorników (6 po 600 t i 6 po 100 t), a do tego suszarnia, czyszczalnia. Jeżeli chodzi o projekty i dokładną specyfikację robót, to wykonujemy je w dużej mierze sami, tłumaczymy wykonawcy, jak chcemy, aby to wyglądało. Nigdy nie robimy tak, jak ktoś nam proponuje, tylko bierzemy pod uwagę swoje alternatywy i budujemy dopiero wtedy, gdy wynegocjujemy wspólne stanowisko. Przy pierwszym podejściu trwało to ponad pół roku, zanim zamknęliśmy cały projekt. I w 2018 r. uzgadnialiśmy wszelkie szczegóły, aby w 2019 fizycznie go zrealizować

– wyjaśnia przedsiębiorca.

Współwłaściciel firmy Kaszpol zwraca przy tym uwagę na kluczowy, z jego punktu widzenia, aspekt decydujący o wyborze oferty konkretnego wykonawcy. Jest nim rzecz jasna wysoka trwałość.

– Jeżeli chodzi o przemysł produkcyjny, gdzie te zbiorniki będą w ciągu roku opróżniane kilkukrotnie, to jak najbardziej bym polecił firmę Riela. Myślę, że ogólnie ceny oferowane przez tego producenta są porównywalne do innych firm, a tym bardziej trzeba je brać pod uwagę rozkładając koszt takiej inwestycji na wiele lat pracy

– podsumowuje Grzegorz Ziółkowski.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.