[ATR] Aktualności Agrihandler

Agrihandler z nową marką Horizon Agriculture

Data publikacji:

Spółka Agrihandler poinformowała o podpisaniu umowy o współpracy z firmą Horizon Agriculture. Firma będzie wyłącznym dystrybutorem produktów Horizon na rynek polski. Sprzedaż odbywać się będzie poprzez bezpośredni kanał dystrybucji, czyli dział handlowy Agrihandler.

Oferta firmy Agrihandler obejmuje obecnie siewniki precyzyjne PPX z technologią Precision Planting (deklarowana przez producenta dokładność wysiewu - 99,8%) oraz siewniki No Till z serii DSX. W najbliższym czasie do Torunia trafią pierwsze egzemplarze - pokazy tych maszyn będą pierwszym z elementów aktywnej promocji marki wśród właścicieli gospodarstw rolnych. Dostępny na rynku polskim asortyment marki Horizon już niebawem obejmie także kultywatory Strip Till (od wiosny/lata 2021 r.) i kompletne siewniki Strip Till z serii SPX (od jesieni 2022 r.).

 

Firma Horizon - George'a Sly'a  powstała na bazie historycznych powiązań rodzinnych ze sprzętem rolniczym i praktyką inżynierską. 300-hektarowe gospodarstwo rodzinne Sly w South Lincolnshire (Wielka Brytania) jest sercem procesu rozwoju oferowanych produktów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.