Technika

Lucas G Spirmix (75 KM)

Data publikacji:

Kolejną firmą francuską oferującą na naszym rynku swoje produkty jest Lucas G. W kategorii pojemności 12 m³ oferują modele z serii Spirmix (75 KM), z klapą rozdzielającą z przodu po prawej stronie lub podajnikiem taśmowym oraz Spirmix Jet, czyli wóz paszowy i ścielarka słomy (80 KM).

Wozy firmy Lucas G z serii L są osadzone na osi wbudowanej w zbiornik, aby uzyskać niską wysokość całkowitą i znakomite trzymanie się drogi podczas czynności manewrowych.
Maszyny serii Spirmix wyposażone są w pojedynczy, pionowy ślimak z 6 nożami oraz 2 przeciwnoże ustawiane ręcznie. Za napęd odpowiada przekładnia 2 przełożeniowa, a całość dopełnia system ważenia, lecz bez opcji programowania. Z wyposażenia opcjonalnego są dostępne dodatkowe noże ślimaka, przeciwnoże hydrauliczne oraz podajnik taśmowy - elewatorowy.
Spirmix Jet jest maszyną łączącą funkcję zadawania paszy i ścielenia ściółki w oborze. W urządzeniu zainstalowano dodatkowo turbinę o średnicy 1,6 m z 6 łopatkami oraz rurę wyładowczą, boczną, wyposażoną w przeciwnoże zapobiegające zapychaniu. Opcjonalnie można urządzenie wyposażyć w rurę wyładowczą Smart, która zapewnia ścielenie na odległość do 19 m (12 m wzdłuż zestawu ciągnik/maszyna) lub rurę wyładowczą obrotową 270°, zapewniającą ścielenie na 15 m na prawą stronę oraz 13 m na lewą stronę.

Więcej o wozach paszowych tutaj

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.