[ATR] Aktualności

„Żył z całych sił i uśmiechał się do ludzi” - Stefan Szolc (1962-2021)

Data publikacji:

W piątek 21 maja, dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Po długiej i ciężkiej chorobie, w otoczeniu najbliższych, odszedł redaktor Stefan Szolc, który spoczął dziś na cmentarzu parafialnym w Zalesiu Górnym pod Warszawą.

Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczął w Farmerze, a następnie przez ponad 15 lat pracował w naszej redakcji. Był ceniony nie tylko ze względu na kompetencje i znakomity warsztat, ale także z uwagi na niepowtarzalny styl pisania i lekkość pióra. Do każdego z opisywanych tematów podchodził z ogromną pasją. Poza tym służył cennymi radami dla wielu młodych adeptów tego zawodu.

O takich jak on zwykle się mawia, że nie mają wrogów. I rzeczywiście tak było w przypadku red. Stefana Szolca, człowieka niezwykle pogodnego, niekonfliktowego, bezpośredniego w kontaktach z ludźmi, wiecznie uśmiechniętego. Naszego Przyjaciela.

 

Żegnamy Go z wielkim żalem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.