Aktualności

Zwiększenie wydajności kombajnów New Holland CX

Data publikacji:

Nowa opcja bębna naprzemiennego poprawia omłot i zwiększa pojemność nawet o 10% w wersjach V serii CX7 i CX8 kombajnów New Holland Agriculture.

Według firmy, odpowiedni do wszystkich małych ziaren i kukurydzy, naprzemienny układ bębna zapewnia płynniejszy przepływ materiału, co skutkuje niższym hałasem w kabinie, zmniejszonymi blokadami i zużyciem paliwa. Kolejną nową funkcją jest zestaw bębnów o niskiej prędkości, który pozwala zmniejszyć prędkość bębna w celu uzyskania jeszcze mniejszej liczby pękniętego ziarna.

Nowe modele mają dodatkowe elementy sterujące, a operator może teraz zarządzać separatorem obrotowym i otwieraniem sit z kabiny. Prędkość nowego i opatentowanego pneumatycznego systemu rozdziału dwutarczowego rozrzutnika plew jest również kontrolowana z kabiny, podobnie jak przełączanie między siekaniem a pokosami.

Inne nowe funkcje zwiększające produktywność obejmują kontrolę wysokości hedera z czujnikiem ciśnienia wprowadzanym na AutoFloat III, aby poprawić przyczepność do podłoża w nierównym terenie.

Czujnik wychwytywania kamieni ostrzega operatora, jeśli został otwarty, a kolor zbiornika ziarna zmienił się na żółty, aby poprawić widoczność z kabiny, ułatwiając operatorowi sprawdzenie jakości ziarna.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.