[ATR] Technika Zumec

Zumec - Specjaliści od przenośników

Data publikacji:

W magazynach zbożowych czy paszarniach trudną do przecenienia rolę pełnią urządzenia transportujące o odpowiedniej wydajności, zapewniające efektywny obieg ziarna i innych produktów. W tym zakresie wiele gospodarstw, zakładów oraz firm, także wykonawczych realizujących kompletne obiekty, zaufało wysokiej jakości przenośnikom taśmowym, zgarniakowym i kubełkowym firmy Zumec z Czchowa w woj. małopolskim.

Firma Zumec działa już od kilkudziesięciu lat, a przenośniki produkuje od roku 2004, zarówno na rynek polski, jak i krajów UE, a także Rosji i Ukrainy. Obecnie jest w Polsce liderem w segmencie urządzeń transportowych dla rolnictwa i jednym z czołowych dostawców na rynku europejskim. Oprócz siedziby głównej w Czchowie koło Brzeska, dokąd przeniosła się w roku 1982, firma posiada jeszcze oddział w odległym o kilka km Jurkowie, gdzie w roku 2015 oddano do użytku nową halę produkcyjną i budynek administracyjny. Zumec zatrudnia łącznie 30 osób, z których aż 90% może pochwalić się ponad 20-letnim stażem pracy w tej firmie.

Oferta zindywidualizowana

Zakład specjalizuje się w produkcji przenośników taśmowych, kubełkowych, zgarniakowych-redlerów prostych i koszowych oraz opartych na nich całych systemów transportowych dla magazynów zbożowych, paszarni, przemysłu rolno-spożywczego i chemicznego. Wieloletnie doświadczenie pozwala dostarczać rozwiązania funkcjonalne i wydajne, zapewniające wzrost efektywności i optymalizację kosztów eksploatacyjnych każdego magazynu czy paszarni. Maszyny wyróżnia możliwość pełnej indywidualizacji, w tym m.in. dostosowania do wymaganej wydajności, która może sięgać nawet 200 t/h, a także wysoka jakość wykonania z blach ocynkowanych.
Zumec oferuje również specjalistyczne elementy systemów wentylacyjnych, a także niezbędną armaturę ułatwiającą dystrybucję produktów, w tym sterowane ręcznie, elektrycznie. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj wydanie specjalne atr express 19/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.