Aktualności

Zuidberg - Nowoczesna hala do produkcji gąsienic gumowych

Data publikacji:

Holenderska firma Zuidberg, czołowy dostawca przednich TUZ i WOM do ciągników, układów przeniesienia napędu, a także rozwijający program gąsienicowych układów jezdnych, zaprosił dystrybutorów swoich produktów do fabryki w Ens. W spotkaniu w dniach 12-13 listopada - dzięki uprzejmości firmy Terra - uczestniczyła również redakcja atr express.

Firma Zuidberg, zwiększające swoje moce produkcyjne rodzinne przedsiębiorstwo w holenderskiej miejscowości Ens w pobliżu Emmeloord, składa się z czterech części: układy zawieszenia przedniego, gąsienice, serwis stalowy i przekładnie. Najnowszym „dzieckiem” producenta jest nowoczesna hala do produkcji gąsienic gumowych (odpowiedni rodzaj i mieszanka gumowa), z linią do montażu kompletnych gąsienicowych układów jezdnych oraz zestawów planetarnych kół zębatych, jak również wykonywania prototypów oraz szeregu testów.
Uczestnicy spotkania z zaintresowaniem zapoznali się z wykładami współpracujących z holenderskim producentem naukowców na temat zalet podwozi gąsienicowych, zapewniających większą siłę uciągu i mniejszy nacisk na podłoże. Przedstawiciele firmy zaprezentowali przy tym szereg swoich najnowszych produktów, wśród których są m.in. przednie zderzaki zawieszane na TUZ-ie, o szerokości od 2,15 do 3 m. Zderzaki dostępne są w trzech wersjach: lekkiej, z balastem lub ze skrzynką narzędziową. Wyposażone są w moduł główny, regulowane boczne panele, oświetlenie LED i znajdujące się na skraju zderzaka tyczki, ułatwiające poruszanie się w ruchu drogowym.

Grzegorz Antosik

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.