Technika

Zmodyfikowany Massey do równania dróg gruntowych

Data publikacji:

Około 2,5 - 3,0 m dłuższy niż standardowy ciągnik. Uderzająca wersja modelu 5712S Massey Ferguson jest zaprojektowana do wyrównywania nieutwardzonych dróg.

Holenderska firma rozwinięta przez Bos Konstruktie en Machinebouw utrzymuje, że przekształciła około tuzina różnych ciągników, tak aby były zdolne do wyrównywania dróg gruntowych.

Obejmuje to modele Forda, John Deere, New Holland, Renault i Valtra. Niedawno ponownie przerobił swój pierwszy ciągnik Claas (Arion 610),a to jest pierwszy projekt ciągnika MF.

W wyniku konwersji przednia oś ciągnika przesuwa się do przodu, aby zrobić miejsce na nową ramę i zamontowane w połowie ostrze o szerokości 3,5 m. Większość ciągników jest wyposażona w zamontowane z przodu kamery, aby poprawić bezpieczeństwo podczas zbliżania się do skrzyżowań. W przybliżeniu kosztuje to połowę ceny dedykowanej samobieżnej równiarki.

Holenderska firma uważa, że jednym z największych wyzwań jest zapewnienie, że efekt końcowy jest nie tylko tak kompaktowy, jak to możliwe, ale także zachowuje swoją siłę. Rozciągnięty MF jest w przybliżeniu 2,5-3,0 t cięższy niż standardowy 5712S.

Zdjęcia: Bos Konstruktie en Machinebouw

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.