[ATR] Gospodarka i rolnictwo

Zmiany w zarządzie mleczarni Łowicz (OSM)

Data publikacji:

W dniu 16 sierpnia 2018 roku w mleczarni Łowicz (OSM) odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej, na którym została przyjęta dymisja Członków Zarządu.

Ze stanowisk zrezygnowali: Karolina Strzelecka pełniąca funkcję Prezesa, Wojciech Jezierski, Wiceprezes ds. Handlu i Marketingu i Lech Dębowski, Wiceprezes ds. Produkcji i Inwestycji.
W trakcie posiedzenia Rady Nadzorczej został powołany nowy, dwuosobowy Zarząd. Prezesem Zarządu została Iwona Grzybowska, Wiceprezesem Łukasz Siewierski.
Iwona Grzybowska to absolwentka Wydziału Technologia Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W trakcie 15-letniego stażu pracy w zakładach mleczarskich przez blisko 4 lata pełniła funkcje Prezesa Zarządu w spółce Zorina w Kutnie. Obecnie Prezes Zarządu w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu.

Łukasz Siewierski to absolwent Technologii Żywności na Politechnice Łódzkiej. Pracował na stanowiskach kierowniczych, ostatni rok piastował stanowisko Dyrektora Zakładu. Obecnie Wiceprezes Zarządu w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu.

Źródło: forummleczarskie.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.