[ATR] Wywiady [ATR] Aktualności

Zip-Agro ogłasza czas nowych rozwiązań

Data publikacji:

Gdy gospodarstwa rolne w wielu częściach kraju zmagają się ze skutkami suszy, trudno jest o optymizm w firmach handlujących sprzętem rolniczym. O tym czy tak jest faktycznie, z Mariuszem Molikiem, dyrektorem działu sprzedaży firmy Zip-Agro z Kurzejewa w Kujawsko-Pomorskiem, rozmawia Grzegorz Antosik.

Na początek proszę przybliżyć pokrótce bieżące wyniki sprzedażowe, którymi pochwalić się może firma Zip-Agro.
Wiemy wszyscy, że jeśli chodzi o sprzedaż ciągników na naszym rynku lokalnym, to w ubiegłym roku została ona nieco zaburzona przez „sztuczne” rejestracje powodowane wprowadzaniem kolejnych obostrzeń w zakresie emisji spalin czy wymogów bezpieczeństwa. Gdyby jednak wziąć wyłącznie marki zachodnie, to na terenie województwa kujawsko-pomorskiego rocznie sprzedaje się około 300 sztuk ciągników nowych, co wydaje się normalnym poziomem rynku. Dla porównania w 2012 r. sprzedało się około. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 17-18/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.