[ATR] Aktualności Agro Show

Zielone Agro Show - Rekordowo w Ułężu

Data publikacji:

Wystawa Zielone Agro Show wchodzi w dorosłość - do takiego wniosku można dojść, gdy weźmie się pod uwagę, iż kolejna edycja, która odbyła się w dniach 25-26 maja, była już osiemnastą w historii. Impreza ta po raz czwarty zorganizowana została na Lubelszczyźnie - w Ułężu i zdaniem organizatorów była pod wieloma względami rekordowa - odwiedziło ją blisko 40 tys. osób.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do hodowców bydła oraz rolników uprawiających rośliny zielonkowe. Wśród wystawców pojawiły się nie tylko firmy oferujące nowoczesne maszyny rolnicze, lecz także zaopatrujące rolników w nasiona, pestycydy, nawozy, pasze i dodatki paszowe, folie rolnicze, elementy wyposażenia budynków inwentarskich i wiele innych środków niezbędnych do produkcji zwierzęcej.
– Widzimy z roku na rok, że wystawa w Ułężu jest coraz bardziej znana i coraz lepiej odbierana przez rolników oraz przedsiębiorców działających w branży rolnej na tym terenie. Dzięki naszym staraniom, promocji wystawy przez ostatnie lata, udaje nam się trafić do rolników i przekonać ich, aby odwiedzali Zielone Agro Show. Potwierdzeniem tego jest fakt, że tegoroczna impreza była pod wieloma względami rekordowa. Wystawiło się blisko 150 wystawców na powierzchni blisko 13 000 m². W pokazach wzięło udział aż 56 maszyn. To historyczny rekord! W tym roku musieliśmy skrupulatnie wyliczać, aby powierzchnia zaplanowanego pola na pokazy była wystarczająca dla wszystkich biorących w nich udział – podsumowywał Michał Spaczyński, wiceprezes Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Tegoroczną nowością była możliwość dokładniejszego obejrzenia maszyn bezpośrednio po pokazach. Tam, na specjalnych stanowiskach dla maszyn pokazowych, przedstawiciele producentów i dilerów odpowiadali na szczegółowe pytania rolników i przedstawiali dane techniczne prezentowanego sprzętu. Zainteresowani rolnicy mogli skorzystać również z fachowych porad dotyczących prawidłowego ustawienia roboczego przetrząsacza.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.