[ATR] Aktualności

Zielone Agro Show - Po raz drugi Ułęż

Data publikacji:

Po raz drugi na terenie Moto Parku koło miejscowości Ułęż, w powiecie ryckim, odbyła się wystawa plenerowa Zielone Agro Show poświęcona nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz dla bydła.

W dniach 27 i 28 maja odbyła się wystawa Zielone Agro Show, na której można było zobaczyć ofertę 140 wystawców, którzy na ponad 10 tys. m² powierzchni ekspozycyjnej stoisk prezentowali m.in. nowoczesne maszyny rolnicze, nasiona, nawozy, pasze i dodatki paszowe, folie rolnicze oraz elementy wyposażenia budynków inwentarskich.

Dla specjalistów

Wydarzenie było skierowane przede wszystkim dla hodowców bydła oraz rolników uprawiających rośliny zielonkowe. Była to zatem dobra okazja dla rolników z województwa lubelskiego i województw ościennych, aby w jednym miejscu obejrzeć, porównać i wybrać najlepsze maszyny dostępne na światowym rynku. Rolnicy korzystając z wiedzy, doświadczenia i pomocy wystawców, specjalistów mogli zapoznać się z technologią, kosztem eksploatacji oraz wydajnością maszyn przeznaczonych do uprawy oraz zbioru zielonek.

Pokaz maszyn

Ważnym, bardzo widowiskowym i cieszącym się najwyższą frekwencją punktem wystawy były pokazy maszyn podczas pracy. W pokazie brało udział 40 efektownych zestawów maszyn niezbędnych do uprawy oraz zbioru zielonek, m.in.: kosiarki, prasy, prasoowijarki, owijarki i przyczepy zbierające.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.