Aktualności

Zielone Agro Show & Animal Show. Nie tylko maszyny

Data publikacji:

Wiodąca wystawa poświęcona głównie nowoczesnej technice do zbioru pasz zielonych i produkcji zwierzęcej zmieniła nieco swój format. Tegoroczna edycja (20-21 maja) targów Zielone Agro Show - po raz pierwszy z dodatkiem Animal Show - tradycyjnie odbyła się w woj. lubelskim, na terenie Moto Parku koło miejscowości Ułęż, w powiecie ryckim, jednak ważnym elementem kompleksowej prezentacji techniki dedykowanej hodowcom bydła stały się także interesujące pokazy zwierząt. Oczywiście nie mniej widowiskowym punktem programu pozostały pokazy pracy maszyn. 

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do hodowców bydła oraz rolników uprawiających rośliny zielonkowe. Wśród ponad 150 wystawców pojawiły się nie tylko firmy oferujące nowoczesne maszyny rolnicze, lecz także zaopatrujące rolników w nasiona, pestycydy, nawozy, pasze i dodatki paszowe, folie rolnicze, elementy wyposażenia budynków inwentarskich i wiele innych środków niezbędnych do produkcji zwierzęcej.

Zielone Agro Show to niepowtarzalna okazja, aby poznać nowości techniczne. W jednym miejscu można zobaczyć, porównać i wybrać najlepsze maszyny zielonkowe dostępne na rynku. Korzystając z wiedzy i pomocy wystawców, można zapoznać się także z technologiami zbioru oraz zaletami i kosztami eksploatacji maszyn. Impreza jest również doskonałą okazją do spotkania rolników z producentami i dilerami maszyn oraz do wymiany uwag i  doświadczeń.

Ważnym elementem wystawy są co roku pokazy pracy maszyn zielonkowych, mające formę dynamicznego i efektownego „show”, w którym pojawią się kosiarki, prasy zwijające, prasy do bel prostopadłościennych, prasoowijarki, owijarki, przyczepy zbierające oraz sieczkarnie polowe. A zwierzęta? Podczas Zielonego Agro Show przeprowadzono Pierwszą Krajową Wystawę Bydła Białogrzbietego, Regionalną Wystawę Bydła Mlecznego oraz Wystawę Rodzimych Ras Koni.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.