Aktualności

Zielone Agro Show & Animal Show 2024. 21. edycja zakończona

Data publikacji:

W dniach 18-19 maja na lotnisku Ułęż na Lubelszczyźnie odbyła się już 21. edycja targów Zielone Agro Show. Wystawa w której wzięło udział prawie 160 wystawców i odwiedziło ją ok. 25 tys. osób, od ubiegłego roku została uzupełniona o komponent zwierzęcy – zyskując również w nazwie przyrostek „Animal Show”.

W tym roku już po raz drugi przeprowadzona została Krajowa Wystawa Bydła Białogrzbietego, Regionalna Wystawa Bydła Mlecznego, na których zaprezentowano krowy i jałowice rasy białogrzbiet z terenu całej Polski oraz krowy i jałowice rasy holsztyńsko-fryzyjskiej. Hodowcom towarzyszyły ogromne emocje, najlepsze okazy krów zostały wyróżnione tytułami czempionów i superczempionów. Podczas imprezy odbyła się również Regionalna Wystawa Koni Ras Rodzimych i po raz pierwszy Regionalna Wystaw Alpak. 

– Potwierdzają się nasze obserwacje z zeszłego roku, że połączenie wystaw zwierząt z wystawą maszyn, na której prezentowane są przede wszystkim maszyny zielonkowe to bardzo dobry pomysł. Są to wzajemnie uzupełniające się obszary, które w przyszłości jeszcze bardziej chcemy rozwijać. Ma to wpływ na atrakcyjność wystawy i przekłada się też na lepszą frekwencję. Co roku staramy się aby wystawa przeprowadzona była profesjonalnie w coraz to lepszych warunkach, w tym roku zadbaliśmy o zadaszony ring dla zwierząt, dzięki czemu prezentacje odbywały się w bardzo komfortowych warunkach – skomentował Przemysław Bochat prezes Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych, organizującej to wydarzenie.

Solą wystawy Zielone Agro Show są oczywiście pokazy maszyn zielonkowych – warto rzucić okiem na efekty pracy przed podjęciem decyzji o zakupie odpowiedniego sprzętu. Organizatorzy pozostali przy sprawdzonej konwencji prezentacji całego przebiegu technologicznego prac wykonywanych na użytkach zielonych. Tym razem w dwóch pokazach zaprezentowano 41 zestawów maszyn – od kosiarek po sieczkarnie samojezdne.

Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.